אייאמס. תזונה משובחת לכל החיים יוקנובה. תזונה שמבינה את הכלב שלך
טלפון לשירות לקוחות יוקנובה
באנר אייאמס
באנר הרשמה יוקנובה
באנר סרטונים יוקנובה

מצאתי גור חתולים מסכן ברחוב ואני מחפשת לו בית . בינתיים סגרתי אותו באמבטיה.יש לי כלב איך להפגיש בינהם?

כל הכבוד שאספת חתול זה מהרחוב.
ישנם כמה פתרונות שתוכלי לבחור מביניהם בהתאם לאופיו של הכלב שלך. שימי לב לנקודות הבאות:
• עד כמה הכלב תוקפני?
• האם הוא רגיל לתקוף חתולים?
• עד כמה הוא ממושמע?

1. אם הוא תוקפני, רגיל לתקוף חתולים ולא ממושמע אזי כדאי לשמור על הפרדה מוחלטת ביניהם עד שתמצאי בית לחתלתול. ישנם ימי אימוץ של העמותות השונות בכל סוף שבוע וניתן גם לפרסם בלוחות יד שניה באינטרנט.
2. אם הכלב שלך רגוע וממושמע בדרך כלל, כדאי קודם כל לחשוף את הכלב לריח החתול ולקשר בין הריח לחוויות טובות – ליטופים, אוכל, צ'ופרים. לדוגמא: לשים מתחת לצלחת האוכל של הכלב מגבת שליטפת בה את החתול או שהחתול ישן עליה.
בשלב השני לאחר מספר ימים שבהם הכלב יבין ויפנים שהריח של החתול קשור לחוויות טובות, יש להתחיל בסדרת מפגשים בנוכחותך. משך המפגשים יהיה במשכי זמן עולים: תחילה 3-4 דקות, אח"כ 10 דקות וכך הלאה.
במפגשים אלו יש להגיב על כל התנהגות תוקפנית שהכלב מבצע. ישנן כל מיני שיטות כגון משיכה ברצועה או במעין צביטה בצוואר המדמה נשיכה של כלב דומיננטי. דבר נוסף הוא הצורך שתהיי שלווה ורגועה לאורך כל המפגש. היות והכלב קולט את תחושותיך ואם את משדרת לחץ או פחד הכלב יקלוט זאת ויגיב בהתאם. את צריכה לשדר שהכל בסדר ותחת שליטה.
מפגשים אלו דורשים זמן וסבלנות ולכן גם אם הכלב לא נופל בדיוק בשתי ההגדרות ,היות והחתול הוא דייר זמני  אם יש חשש אמיתי לחייו אזי כדאי לשמור על הפרדה מוחלטת ביניהם עד שתמצאי בית לחתלתול.

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים