אייאמס. תזונה משובחת לכל החיים יוקנובה. תזונה שמבינה את הכלב שלך
באנר הרשמה יוקנובה
באנר אייאמס
טלפון לשירות לקוחות יוקנובה
באנר סרטונים יוקנובה

יוקנובה ליורקשייר טרייר (מתאים גם לקבליר קינג צ'ארלס,לפודל קטן וזעיר ולשיצו)

מערכת עיכול רגישה.

רמת נעכלות המזון חשיבות מכרעת לבריאות הקיבה והמעיים. מרכיבים בעלי רמת נעכלות גבוהה כמו אורז וחלבונים ממקור החי מפחיתים את כמות החומרים הלא מעוכלים המגיעים למעי הגסי וגורמים ליצירת חומרי רקב, רעלנים, הצטברות גזים וצואה רכה. המרכיב הראשון והעיקרי במזון הוא חלבון מהחי. אין תוספת חלבון צמחי למזון (גלוטן או סויה). לחלבונים מהחי יש ערך ביולוגי גבוה, כלומר הם בעלי נעכלות גבוהה והם מספקים את כל חומצות האמינו החיוניות בכמות וביחס האופטימליים.
הוספת סיבים תזונתיים מהסוג הנכון ובכמות הנכונה, מסייעת לפעילות תקינה ובריאה של המעיים. לכן
המזון מכיל רמות גבוהות (ביחס למזון הרגיל של יוקנובה) של FOS (פרוקטואוליגוסכרידים) - סיבים פרהביוטיים המעודדים את צמיחתה ושגשוגה של אוכלוסיית החיידקים המועילים במעיים ומחזקים את מערכת החיסון. המזון מכיל גם פולפת סלק - סיבים התורמים לבריאות תאי המעי לשיפור ספיגת המזון.


חומרים מזינים חיונים לשמירה על פרווה מדהימה

בגלל שפרוותם חסרה את שכבת הפרווה המגינה עורם חשוף ליובש ולרגישויות נוספות. תזונה עשירה במרכיבים חיוניים כמו חלבון מהחי, שומן, חומצות שומן, ויטמינים ומינרלים ובמיוחד אבץ ונחושת, חיונית לעור ולפרווה. חלבונים ממקור מהחי מספקים חומצות אמינו חיוניות המסייעות לשמור על מבנה הבריא של העור ותיפקודו. חומצות שומן: אומגה 3 ואומגה 6 מעודדות את ייצורם של השומנים והדונג הנדרשים לבריאות העור והפרווה ומונעות אובדן מים דרך העור.

שמירה על בריאות השיניים
בעיות שיניים מופיעות לעיתים תכופות יותר בגזעים קטנים וזאת בגלל חלל הפה הקטן וצפיפות השיניים. כול מזונות יוקנובה מכילים את הנוסחא הדנטאלית הייחודית  - פטנט ייחודי המפחית  את הצטברות אבן שן על כל השיניים במהלך הארוחה ואחריה. במזון זה בנוסף הוסיפו גם אבץ שהינו מינרל חיוני לשן ובעל יכולת קישור למשטח השן . שילוב הנוסחא הדנטאלית עם האבץ מפחית עוד יותר את הצטברות אבן השן.

חיזוק מערכת החיסון
מזון זה מועשר בנוגדי חימצון טבעיים חזקים: ויטמין E וביטא קרוטאן .אלו מרכיבים חיונים התורמים להאטת תהליכי הזדקנות, מחזקים את מערכת החיסון אצל כול הכלבים אך במיוחד בגזעים המאריכי ימים כמו היורקי.

* המזון מכיל חומרי טעם, ריח ושימור טבעיים.

רכיבים:

עוף +הודו (מעל 30%), תירס, חיטה, שומן בע"ח, אורז, סורגום, שעורה, פולפת סלק סוכר יבשה (מעל 2.5%), עוף מעוכל אנזימתית,  ביצה שלמה יבשה, שמן דגים, מלח, זרעי פשתן, פרוקטואוליגוסכרידים (0.25%), ויטמינים ומינרלים.

 

תכולה תזונתית באחוזים:

חלבון-28

שומן-18

אפר-7.4

סיבים-2.5

רטיבות-8

סידן-1.3

זרחן-1.05

אומגה-0.4-3

אומגה-2.5-6

ויטמיןA- 12,000 יב"ל/ק"ג

ויטמיןD-3-750  יב"ל/ק"ג

ויטמיןE- (אלפא טוקפרול) 200 מ"ג/ק"ג

ביטא קרוטאן 20 מ"ג/ק"ג
3,784 קילוקלוריות/ק''ג

 

נמכר בשקים של 2 ק"ג

 

 

כמויות האכלה מומלצות:

 

משקל הכלב בק"ג

כמות האכלה ליום בגר'

2

40-50

3

55-65

4

65-75

6

85-95

8

105-115

10

120-135

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים