אייאמס. תזונה משובחת לכל החיים יוקנובה. תזונה שמבינה את הכלב שלך
באנר הרשמה יוקנובה
טלפון לשירות לקוחות יוקנובה
באנר אייאמס
באנר סרטונים יוקנובה

יוקנובה לווסט האילנד וואיט טרייר(מתאים גם לקיירן טרייר, לסקוטיש טרייר ולשנאוצר מיניאטורי)

 

נטיה להשמנה-שמירה על משקל אופטימאלי

המזון דל שומן ומכיל הרכב ייחודי של פחמימות בעלות ערך גליקמי נמוך לשמירה על רמה מתונה של סוכר בדם בזמן הארוחה ולאחריה ובכך נשמרת תחושת השובע לאורך זמן ופוחת גם הסיכון למחלת הסוכרת.


חומרים מזינים חיונים לשמירה על פרווה מדהימה

הווסטי בעלי נטייה גנטית לבעיות עור. תזונה עשירה במרכיבים חיוניים כמו חלבון מהחי, שומן, חומצות שומן, ויטמינים ומינרלים ובמיוחד אבץ ונחושת, חיונית לעור ולפרווה. חלבונים ממקור מהחי מספקים חומצות אמינו חיוניות המסייעות לשמור על מבנה הבריא של העור ותיפקודו. חומצות שומן: אומגה 3 ואומגה 6 מעודדות את ייצורם של השומנים והדונג הנדרשים לבריאות העור והפרווה ומונעות אובדן מים דרך העור.

שמירה על בריאות השיניים
בעיות שיניים מופיעות לעיתים תכופות יותר בגזעים קטנים וזאת בגלל חלל הפה הקטן וצפיפות השיניים. כול מזונות יוקנובה מכילים את הנוסחא הדנטאלית הייחודית - פטנט ייחודי המפחית את הצטברות אבן שן על כל השיניים במהלך הארוחה ואחריה. במזון זה בנוסף הוסיפו גם אבץ שהינו מינרל חיוני לשן ובעל יכולת קישור למשטח השן . שילוב הנוסחא הדנטאלית עם האבץ מפחית עוד יותר את הצטברות אבן השן.

 

 מערכת עיכול רגישה.
רמת נעכלות המזון חשיבות מכרעת לבריאות הקיבה והמעיים. מרכיבים בעלי רמת נעכלות גבוהה כמו חלבונים ממקור החי מפחיתים את כמות החומרים הלא מעוכלים המגיעים למעי הגסי וגורמים ליצירת חומרי רקב, רעלנים, הצטברות גזים וצואה רכה. המרכיב הראשון והעיקרי במזון הוא חלבון מהחי. אין תוספת חלבון צמחי למזון (גלוטן או סויה). לחלבונים מהחי יש ערך ביולוגי גבוה, כלומר הם בעלי נעכלות גבוהה והם מספקים את כל חומצות האמינו החיוניות בכמות וביחס האופטימליים.
הוספת סיבים תזונתיים מהסוג הנכון ובכמות הנכונה, מסייעת לפעילות תקינה ובריאה של המעיים. לכן
המזון מכיל רמות גבוהות (ביחס למזון הרגיל של יוקנובה) של FOS (פרוקטואוליגוסכרידים) - סיבים פרהביוטיים המעודדים את צמיחתה ושגשוגה של אוכלוסיית החיידקים המועילים במעיים ומחזקים את מערכת החיסון. המזון מכיל גם פולפת סלק - סיבים התורמים לבריאות תאי המעי לשיפור ספיגת המזון.


* המזון מכיל חומרי טעם, צבע ושימור טבעיים.
 

רכיבים:

עוף + הודו ( מעל 24%), תירס, חיטה, סורגום, שעורה, שומן בע"ח, פולפת סלק סוכר יבשה (מעל 2.5%), עוף מעוכל אנזימתית, ביצה שלמה יבשה, שמן דגים, מלח, פרוקטואוליגוסכרידים (0.4%) , ויטמינים ומינרלים, זרעי פשתן.

 

תכולה תזונתית באחוזים:

חלבון-27

שומן-12

אפר-7.3

סיבים -3

רטיבות-8

סידן-1.25

זרחן-1

ויטמיןA-12000 יב"ל/ק"ג

ויטמיןD3-750 יב"ל/ק"ג

ויטמיןE-(אלפא טוקפרול) 200 מ"ג/ק"ג

ביטא קרוטאן 1 מ"ג/ק"ג
3,474 קילוקלוריות/ק''ג

 

נמכר בשקים של 2.5 ק"ג

 

 

כמויות האכלה מומלצות:

 

משקל הכלב בק"ג

כמות האכלה ליום בגר'

4

70-80

6

95-105

8

115-130

10

135-150

12

150-165

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים