אייאמס. תזונה משובחת לכל החיים יוקנובה. תזונה שמבינה את הכלב שלך
טלפון לשירות לקוחות יוקנובה
באנר אייאמס
באנר הרשמה יוקנובה
באנר סרטונים יוקנובה
טיפוח ורחצה

מכירים את ההרגשה שפרוות הכלב או החתול מלווה אתכם לכל מקום : על החולצה, על הספה, על הכרית ואפילו בצלחת .
הנשירה היא תהליך טבעי במחזור חיי השערה ולכן אי אפשר למנוע את התופעה אבל כן אפשר לצמצם את היקפה ואת נזקיה .

אז מה אתם יכולים לעשות כדי לצמצם את מימדי הנשירה:
 * הברישו פעם ביום – הברשה משפרת את אספקת הדם לעור, מונעת קשרים, מסירה חלק מהלכלוך ומונעת מהשיער שנושר להגיע לכל פינות הבית. השתמשו במברשת המתאימה לפרוות הכלב.

האכילו במזון עם איכות חלבון מעולה -לסוג האוכל השפעה משמעותית על טיב הפרווה ועל הנשירה. הפרווה מורכבת מ- 95% חלבון , לכן מזון המכיל חלבון ברמה גבוה, כלומר חלבון שמקורו מהחי, ללא גלוטן או סויה חיוני לבריאות הפרווה והעור. בבסיס כל שערה ישנה בלוטת חלב המונעת התייבשות ושומרת על בריאות הפרווה. לכן מזון מסחרי מאיכות מעולה המכיל חומצות שומן אומגה 3 ואומגה 6 נדרש לשמירה על בריאות העור והפרווה.

טפלו באופן קבוע נגד פרעושים וקרציות.

לגבי תספורת-
אחרי תספורת השערות שנושרות פשוט קצרות ומורגשות פחות ברחבי הבית. לא את כל הכלבים ובטח לא את כל החתולים מומלץ לספר, זה תלוי בגזע, באופי ובסגנון חייהם. חלק מהשיקולים בעד תספורת הם: משהוא מבני הבית אלרגי לפרווה, הפרווה הנושרת היא בלתי נסבלת ופוגעת באיכות חייכם, כתוצאה מהתספורת הכלב מקבל יותר יחס, הכלב או החתול סובלים ממחלת עור או מנגיעות כבדה בפרעושים וקרציות ותספורת היא חלק מהטיפול, ופרווה מלאה קשרים ולכלוך. תספורת בידי ספר לא מיומן יכולה להסתיים בפציעה מהסכין, בכוויה ממכונת הגילוח או ממייבש השיער. אם החלטתם לספר, פנו לספר מקצועי, עם המלצות, בעל תעודה מוסמכת, אוהב חיות שלא משתמש בכוח ולא הופך את האירוע לאירוע טראומטי.הימנעו מגילוח טוטאלי, אפילו שכבה דקה של פרווה הכרחית כדי לבודד את העור ולמנוע כוויות שמש. דאגו שתישאר שכבה מבודדת גם בקצה הזנב, זה אזור רגיש, והשיער מתפקד כבולם אם הזנב המקשקש פוגע בחפץ .  

 והעיקר שתמיד מה שקשור לטיפוח יהפוך לטקס מהנה לכם ולכלבכם, דברו ברוגע, לטפו, אין סיבה שכלבכם לא ייהנה -הוא הרי במרכז העניינים.

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים