אייאמס. תזונה משובחת לכל החיים
טלפון לשירות לקוחות אייאמס
באנר יוקנובה
באנר הרשמה אייאמס
באנר סרטונים אייאמס

פריצות הדרך של אייאמס יוקנובה

זה למעלה מ-65 שנה שחברת אייאמס - יוקנובה מעשירה את תחום תזונת הכלבים והחתולים בגישות חדשניות ובפריצות דרך.
מיום הווסדה משקיעה החברה מאמץ מקצועי ותקציבי בתחום המחקר והפיתוח.
חברת אייאמס- יוקנובה היתה הראשונה שפיתחה את היחס הנכון בין חומצות השומן אומגה-3 ואומגה-6 לבריאות העור והפרווה, את נוסחת השיניים הייחודית המפחיתה הצטברות אבנית על השיניים, את שילוב הפחמימות המורכבות להורדת הערך הגליקמי בדם לאחר הארוחה ואת השילוב הייחודי של סיבים תזונתיים לתמיכה בבריאות מערכת העיכול ובחילוף החומרים של הגלוקוז. להלן דוגמאות מהשנים האחרונות: 

2009
הוספת הסיבים הפרהביוטיים FOS (פרוקטואוליגוסכרידים) לכל מזונות יוקנובה. סיבים אלה גורמים לשגשוגה של אוכלוסיית החיידקים המועילים במעיים ולחיזוק המערכת החיסונית.

2008
תוסף פרוביוטי של חיידקים מועילים הקיימים באופן רגיל במערכת העיכול של הכלב. חיידקים אלה גדלים בתרביות ומיוצרים כתוסף מזון בטבליות. הם מיועדים לכלבים בעלי קיבה רגישה הסובלים משלשולים וכן כתוסף נלווה למתן אנטיביוטיקה לשם חיזוק אוכלוסיית החיידקים הטובים במעי בשעת הטיפול.

2007
הרכבי מזון יחודיים המכילים גם פירות וירקות לתוספת נוגדי חימצון ויטמינים ומינרלים.

2005
הרכבי מזון חדשים לכלבים בעלי צרכים מיוחדים הסובלים מרגישויות בעור, במערכת העיכול, במפרקים ולכלבים בעלי נטייה להשמנה (סדרת מוצרי "דיילי קר")

2005
DHA - אייאמס-יוקנובה היא החברה הראשונה שהוכיחה כי DHA (נגזרת של חומצה שומנית מסוג אומגה-3) במזון גורים משפרת את יכולת הלמידה שלהם ומוכנותם לאילוף.

2004
אייאמס מולטיקט - גישה הזנתית המיושמת במזון חתולים המיועד למספר חתולים החיים תחת קורת גג אחת וכל אחד מהם בעל צרכים שונים והעדפות שונות לטעמים.

2001
מערכת "דנטל קר" לשמירה על בריאות השיניים והחניכיים, עוזרת בהפחתת הצטברות אבנית (טרטר) על כל השיניים, לא רק בשעת הלעיסה אלא גם בין הארוחות.

1998
סיבים מסוג MOS (מננואוליגוסכרידים) - מסייעים בקשירת חיידקים פתוגניים במעיים ובכך מונעים את השפעתם המזיקה על דופן המעי. סיבים אלו מוספים למזון הרפואי "יוקנובה אינטסטינל פורמולה לחתול".

1998
שילוב מיוחד של פחמימות מורכבות (שעורה וסורגום בכלבים, תירס וסורגום בחתולים) מאפשר שיחרור איטי והדרגתי של הגלוקוז לאחר הארוחות ובכך מונע עליה חדה של הסוכר בדם לאחר הארוחה.

1998
L קרניטין מסייע בשריפת השומנים ומשפר את בריאות הגוף.

1998
הוספת סיבים תוססים למחצה מסוג CMC (קרבומתילצלולוז) לשיפור ערכי הסוכר בדם. הסיבים משהים את ספיגת הסוכר מהמעי לדם ובכך מסייעים במיקרים של סוכרת. סיבים אלו מוספים למזון הרפואי "יוקנובה גלוקוז קונטרול".

1996
תערובת של רכיבים נוגדי חימצון (ויטמין E ובטא קרוטן) לשיפור תפקוד המערכת החיסונית - התערובת מוספת לכל מזונות אייאמס ויוקנובה.

1994
סיבים פרהביוטיים מסוג FOS (פרוקטואוליגוסכרידים) המעודדים צמיחת חיידקים מועילים במעיים על חשבון אוכלוסיית החיידקים המזיקים. בתחילה הוספו הסיבים למזונות כלבים מבוגרים (סניור) ולמזון הרפואי (אינטסטינל) וכיום הם מוספים לכל מזונות יוקנובה.
 


בניית אתרים