אייאמס. תזונה משובחת לכל החיים יוקנובה. תזונה שמבינה את הכלב שלך
באנר אייאמס
באנר הרשמה יוקנובה
טלפון לשירות לקוחות יוקנובה
באנר סרטונים יוקנובה

מדוע להאכיל ביוקנובה?

הבשר הוא שעושה את ההבדל- כלבים הם אוכלי בשר מטבעם. מבט חטוף לתוך פיו של הכלב מעיד כי שיניו נועדו לאכילת בשר. מערכת העיכול שלו מורכבת מקיבה אחת וממערכת מעיים קצרה. זוהי מערכת עיכול מושלמת למיצוי כל מרכיבי המזון המצויים בבשר או במוצרים המופקים ממנו וזוהי הסיבה שכל מזונות יוקנובה עשירים בבשר עוף טרי או בבשר כבש טרי.
עור ופרווה בריאים – עור בריא ופרווה מבריקה הם העדות הטובה ביותר לאיכותו הגבוהה של המזון. להשגת מטרה זו כלבך זקוק לחומצות שומן חיוניות מסוימות אומגה- 6 ואומגה- 3, אך אין זה מספיק. חומצות שומן אלה חייבות להיכלל במזון ביחס הנכון בינהן. תערובת מיוחדת של קמח- דגים וזרעי פשתן בכל מזונות יוקנובה מספקת את היחס הנכון של החומצות השומניות אומגה – 6 ואומגה- 3. אלה מסייעות בתהליך ההחלמה הטבעי של החיה, מעודדות את חידוש העור ואת צמיחתה של פרווה עשירה ומבריקה.
גדילה הולמת של הגוף והתפתחות תקינה של השרירים – החלבונים הם אבני הבניין העיקריות של השרירים, העצמות, העור, השיער, הדם ורקמות אחרות. מזונות יוקנובה מכילים את סוג החלבונים הנכון להם זקוק כלבך- חלבונים שמקורם מהחי בלבד! (ללא חלבון צמחי כמו גלוטן תירס, גלוטן חיטה או סויה). חלבונים אלה מספקים את כל החומצות האמיניות החיוניות והם קלים באופן מיוחד לעיכול.
אנרגיה וטעם נהדר- שומנים הם המקור העיקרי לאנרגיה בגוף ולכן הם בעלי תפקיד חשוב במיוחד במהלך ההנקה והגדילה ועבור כלבים בעלי רמת פעילות גבוהה. כלבך יאהב את טעמם של מזונות יוקנובה בשל טעמם הטבעי והמשובח של השומנים מן החי.
לרוץ ולקפוץ- הפחמימות הן מקור אנרגיה ראשי נוסף עבור כלבך, הוא זקוק לפחמימות לשם ייצור אנרגיה לטווח קצר. מזונות יוקנובה מכילים שילוב חדש ומיוחד של מקורות מעולים לפחמימות בעלות ערך גליקמי נמוך – שעורה, תירס וסורגום (דורה) פחמימות אלה משחררות את האנרגיה האצורה בהן ובאופן איטי ומבוקר ובכך נמנעת רמה גבוהה מידי של סוכר בדם מיד לאחר הארוחה, ופוחת גם הסיכון למחלת הסוכרת.
נעכלות גבוהה, מעיים בריאים ונפח צואה קטן –הסיבים במוצרי יוקנובה נבחרו בקפידה ואחראים לתפקודה של מערכת העיכול ולקצב סדיר של ספיגת המזון דרך המעיים. כל מזונות יוקנובה מכילים את אחד ממקורות הסיבים התזונתיים הטובים ביותר- פולפת סלק סוכר. סיבי פלופת סלק הסוכר המצויים בכמות אופטימלית מסייעים לתהליך העיכול ותורמים לנפח צואה קטן.
סיבים פרהביוטייםמסוג FOS (פרוקטואוליגוסכקידים) בכל מזונות יוקנובה - סיבים המחזקים את אוכלוסיית חיידקי המעיים המועילים ובכך תורמים לבריאות המעיים ולפעילותם התקינה.
מערכת חיסונית בריאה – מוצרי יוקנובה מספקים שילוב מלא של ויטמינים ונוגדי חימצון טבעיים לחיזוק המערכת החיסונית ולהגנה על הכלב מפני זיהומים ומחלות. אין צורך לתת לכלב תוספי מזון למיניהם אלא בהוראות הוטרינר.
מערכת נוגדי חימצון- מערכת זו מכילה ויטמין E ובטא- קרוטן היא משפרת את תיפקוד המערכת החיסונית ומגנה על תאי הגוף מנזקים.
עצמות ושיניים חזקות- המינרלים חיוניים לחוזקן של העצמות והשיניים, כמו כן הם ששומרים על מאזן הנוזלים בגוף ומשפיעים על פעילות התגובות הכימיות בתוך הגוף. מזונות יוקנובה מכילים כמות נכונה ומספקת של מינרלים עבור כלבך בהתאם לגזע שלו ולכל שלב של חייו, כולל שלב הנקת הגורים והגמילה.
בריאות הפה והשיניים - 85% מהכלבים סובלים מבעיות בשיניים ובחניכיים, מזונות יוקנובה מכילים את הנוסחה הדנטאלית הייחודית בעלת הפעילות הכפולה להפחתת הצטברות אבן שן על כל השיניים.
מרכיבים טבעיים בלבד ללא תוספת חומרים מלאכותיים- כצפוי ממוצרי איכות ברמה של יוקנובה, אין מוצרי המזון מכילים חומרי טעם, או חומרי צבע מלאכותיים ואנו אחראים לאיכות הגבוהה של המזון משך כל זמן השימוש בו.
מערכת יעילה של שימור המרכיבים- האיזון האופטימלי של שמנים ושומנים בלתי רווים ביוקנובה, אשר הינם חיוניים ביותר לבריאות העור והפרווה, מחייב מערכת שימור מזון יעילה. מערכת זו מבוססת על מרכיבים טיבעיים. זוהי תערובת מיוחדת של תמציות רוזמרין, ליציטין, חומצה ציטרית וטוקופרול (כולל ויטמין E ) . תערובת חומרים אלה משמרת את המזון מפני חימצון. מערכת הגנה זו המבוססת על חומרים טיבעיים, מבטיחה שמירה על הטיב המעולה של מוצרי יוקנובה לאורך כל תקופת השימוש.
מנת מזון יומית קטנה יחסית והוצאה כספית יומית נמוכה- כאשר מאכילים את הכלב במזון מאיכות מעולה שמקור מרכיביו מהחי בלבד (ללא חלבון צמחי כמו גלוטן תירס או גלוטן חיטה וסויה !), נעכלותו של המזון תהיה גבוהה במיוחד ולכן מנת המזון היומית שיש להגיש לו תהיה קטנה יחסית. הכלב יספוג את מרכיבי ההזנה המירביים ממנת המזון תוך שהוא מייצר כמות קטנה יחסית של צואה ומכאן עלות האכלה במזון מאיכות ראשונה במעלה, היא נמוכה באופן מפתיע (ראה טבלה בהמשך). חישוב עלות מנת ההאכלה היומית נעשית ע"י חלוקת משקל השק במספר הגרמים של מנת המזון היומית הממולצת, כך מקבלים את מספר ימי ההאכלה לשק. מחלקים את מחיר השק במספר ימי ההאכלה ומקבלים את עלות המנה היומית בש"ח.
לדוגמא: בהתבסס על הדרישות הממוצעות של כלב במשקל 14 ק"ג, תוכלו להאכיל את כלבכם במשך 7 ימים עם ק"ג אחד בלבד ממזון "יוקנובה אדלט מיננטננס" (לכלבים בוגרים מגזע בינוני)

בתמונות, בוני ז"ל. אכל יוקנובה כל חייו ונפטר בשיבה טובה, בגיל 15.5, אהוב ומאושר.

דרונט בניית אתרים