אייאמס. תזונה משובחת לכל החיים יוקנובה. תזונה שמבינה את הכלב שלך
טלפון לשירות לקוחות יוקנובה
באנר הרשמה יוקנובה
באנר אייאמס
באנר סרטונים יוקנובה

* הכלב אכל לך את שיעורי הבית?!

כל מי שמגדל כלב מכיר את התסכול והעצבים שנלווים למציאת נעל לעוסה (בדרך כלל החדשה או האהובה ביותר) מטען פלאפון שאפשר להספיד או ספר שהכלב ממש נהנה לקרוא.. סליחה, לקרוע..
לפעמים הנזקים נובעים מתסכול שהכלב חש, בדרך כלל כשהוא לבד בבית, לפעמים מעודף אנרגיה שהוא לא מספיק פורק, לפעמים זהו סתם שעמום וחוסר במשחקים משלו והרבה פעמים זה שילוב של כל הסיבות יחד. הנה כמה דברים שתוכלו לעשות כדי להשאיר את החפצים שלכם שלמים ואת הכלב שלכם מאושר ורגוע:

• לעייף את הכלב. כלב עייף = כלב מאושר. צאו איתו להליכות ארוכות, קחו אותו לגינת כלבים לשחק עם כלבים אחרים, למדו אותו טריקים חדשים, עבדו איתו על פקודות משמעת, שחקו איתו בכדור.. יש המון דרכים לעייף כלב ורובן גם בריאות וחשובות לנו. אם נצליח לסגל לעצמנו שגרת ספורט שמשלבת את הכלב, רבות מהבעיות יפתרו מאליהן.

• הימנעו מטקסים ופרידות קורעות לב כשאתם עוזבים את הבית. אל תתנו לכלב שלכם להרגיש כאילו סוף העולם הגיע כשיצאתם מהדלת. היו אדישים אליו כשאתם יוצאים ובדקות הראשונות כשאתם חוזרים. ככל שתצליחו לא להתרגש מהשארתו לבד, גם הוא יבין שכלום לא קרה ויהיה רגוע יותר.

• אל תתנו לכלב חפצים ישנים שלכם כמשחק. אם תתנו לו נעל ישנה, הוא לא יבדיל בינה לבין הנעל החדשה שתקנו, מבחינתו – מותר לשחק בנעליים.

• ספקו לכלב צעצועים משלו. השוק מלא בצעצועים לכלבים ולכם נשאר רק לבחור. הקפידו על צעצועים איכותיים ועמידים. לחברת "קרלי" יש מבחר צעצועי לעיסה, עצמות בריחות שונים ומשחקי התפתחות לכלבים.

• שוב – לעייף את הכלב. גם אם התעייפתם מלקרוא על כך. רוב בעיות ההתנהגות שבעלי כלבים מתלוננים עליהם נובעות מחוסר הוצאת אנרגיה.

אם אתם עושים את כל זה ועדיין הכלב שלכם גורם לנזקים בבית, פנו לייעוץ אצל מאלף, שינחה אתכם וילמד אתכם דרכי פעולה שמתאימות בדיוק לכם ולכלב שלכם. סביר להניח שבחישוב של שנות כלב, האילוף יהיה זול יותר מכמה עשרות מטענים/ספרים/נעליים/רהיטים הרוסים.

דרונט בניית אתרים